Dostępne marki ciągników rolniczych w serwisie Mascus w województwie wielkopolskim

Dostępne marki ciągników rolniczych w serwisie Mascus w województwie wielkopolskim

0

Szukasz używanych ciągników w województwie wielkopolskim? W naszym serwisie znajdziesz szeroki wybór traktorów renomowanych producentów. Na jakie marki warto zwrócić uwagę? Przyglądamy się używanym ciągnikom, które dostępne są w województwie wielkopolskim.

Trudno wyobrazić sobie prowadzenie gospodarstwa rolnego bez ciągnika. To podstawowa maszyna nieodzowna podczas większości prac rolnych. Ciągniki wyposażone są w wał odbioru mocy – dzięki temu mogą być wykorzystywane do napędzania maszyn pozbawionych własnego napędu (takich jak agregaty uprawowe, kosiarki, opryskiwacze, brony, rozsiewacze i opryskiwacze). Traktory wykorzystywane są także do prac porządkowych i gospodarczych.

Bez wydajnego traktora niemożliwe jest efektywne przygotowanie gleby pod uprawę, skuteczna ochrona roślin przed szkodnikami i sprawne zbieranie plonów. Nowoczesny ciągnik pozwoli Ci zmniejszyć koszty uprawy i zwiększyć jej opłacalność.

Używane ciągniki w województwie wielkopolskim

Zakup używanego ciągnika rolniczego to ogromna oszczędność. Na rynku wtórnym dostępne są traktory w bardzo dobrym stanie technicznym, które mogą pracować jeszcze przez długie lata. Ciągniki rolnicze / traktory na sprzedaż znajdziesz w naszym serwisie. Za pośrednictwem portalu możesz skontaktować się bezpośrednio ze sprzedającym – bez żadnych opłat i konieczności zakładania konta. Za pomocą prostej wyszukiwarki możesz określić interesujące Cię parametry – dzięki temu możesz zawęzić wyniki np. do modeli z określonego rocznika lub z konkretnego przedziału cenowego. W naszym serwisie znajdziesz zarówno uniwersalne modele przeznaczone do standardowych prac rolnych, jak i pojazdy wyposażone w mocniejsze silniki, które doskonale sprawdzą się podczas wymagających prac w trudnym terenie.

Na Mascus.pl znajdziesz ogłoszenia ze wszystkich regionów Polski – również traktory z województwa wielkopolskiego. Wybór jest naprawdę szeroki. Jakie marki cieszą się największą popularnością? Biorąc pod uwagę liczbę ogłoszeń, w pierwszej trójce znajdują ciągniki New Holland, Claas i Fendt.

Ciągniki rolnicze New Holland

New Holland to amerykańska firma, która może pochwalić się ponad 120-letnią tradycją. Przedsiębiorstwo powstało w 1895 roku i dziś jest jednym z największych producentów sprzętu rolniczego. W ofercie New Holland znajdują się m.in. traktory, kombajny zbożowe, kultywatory ścierniskowe, kultywatory uprawowe i glebogryzarki. New Holland stosuje nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają komputeryzację uprawy. Nowe modele traktorów wyposażone są m.in. w nawigację GPS i dotykowe panele. Traktory New Holland cieszą się opinią niezawodnych i wykorzystywane są przez rolników na całym świecie.

Do najczęściej sprzedawanych w województwie wielkopolskim modeli zaliczają się: New Holland T7.200, New Holland T7.220, New Holland T6.175, New Holland T6010, New Holland T6030.

Ciągniki rolnicze CLAAS

Dużą popularnością w województwie wielkopolskim cieszą się także traktory CLAAS. CLAAS to niemiecka firma, która od ponad 100 lat specjalizuje się w produkcji maszyn rolniczych. Tak długa obecność na rynku i ogromne doświadczenie przekładają się na najwyższą jakość projektowanych maszyn. Traktory i inne maszyny rolnicze tego producenta łączą wysoką wydajność z niskimi kosztami eksploatacji. Ciągniki rolnicze CLAAS są wielozadaniowe i dobrze radzą sobie z pracą w trudnym terenie. Ekonomiczne silniki montowane w ciągnikach zapewniają dobre osiągi przy niskim spalaniu paliwa.

W naszym serwisie znajdziesz popularne modele ciągników tej marki – m.in. CLAAS Ares 657, CLAAS Arion 620, CLAAS Arion 650, CLAAS Axion 950.

Ciągniki rolnicze Fendt

Kolejnym cenionym przez rolników producentem traktorów jest niemiecka firma Fendt. Fendt zalicza się do grupy liderów na rynku niemieckim. Dostarczany przez firmę sprzęt rolniczy wyróżnia się korzystnym stosunkiem ceny do jakości. W ofercie firmy znajdują się zarówno lekkie, uniwersalne traktory, jak i mocniejsze modele dostosowane do pracy z dużymi obciążeniami. W województwie wielkopolskim na sprzedaż wystawione są takie modele, jak Fendt 307, Fendt 308, Fendt 311.

Z nowoczesnym ciągnikiem sprawdzonej marki uprawa roli staje się prostsza i bardziej opłacalna! Dzięki naszej platformie bez problemu znajdziesz używany ciągnik w przystępnej cenie. Poza ciągnikami rolniczymi New Holland, Claas i Fendt znajdziesz także traktory wielu innych renomowanych producentów – Massey Ferguson, Case IH czy John Deere. Życzymy udanych zakupów!

Sprawdź powiązane wpisy z kategorii Rolnictwo:

Podziel się

Zostaw komentarz

Nieprawidłowe pole