Używane koparki gąsienicowe w serwisie Mascus – najpopularniejsze marki

Używane koparki gąsienicowe w serwisie Mascus – najpopularniejsze marki

0

Szukasz używanej koparki gąsienicowej? Wybór jest ogromny w serwisie Mascus znajdziesz tysiące używanych maszyn. Przyglądamy się najpopularniejszym markom koparek gąsienicowych.

Koparki wyposażone w układ gąsienicowy sprawdzają się wszędzie tam, gdzie koparki kołowe nie dają sobie rady. Dzięki wykorzystaniu gąsienic masa pojazdu rozkładana jest na maksymalnie dużej powierzchni podłoża. Koparki tego typu doskonale radzą sobie na grząskich, błotnistych terenach. Z tego powodu pojazdy wykorzystywane są do prac związanych z oczyszczaniem koryt rzecznych i rowów melioracyjnych. Bardzo dobre właściwości trakcyjne gąsienic umożliwiają sprawne pokonywanie pochyłości i nierówności. Koparki gąsienicowe powszechnie stosowane są podczas prac budowlanych i ziemnych prowadzonych na wymagających terenach. Pojazdy często spotykane są też w kamieniołomach i kopalniach odkrywkowych. Łyżkę koparki można zastąpić innymi osprzętem (np. świdrem czy młotem hydraulicznym) – zwiększa to liczbę zastosowań maszyny.

Używane koparki gąsienicowe – najpopularniejsze marki

Zakup nowej koparki gąsienicowej może okazać się wydatkiem, który przekracza możliwości Twojego budżetu. Bardziej przystępnym rozwiązaniem jest zakup pojazdu na rynku wtórnym. W naszym serwisie znajdziesz tysiące używanych koparek gąsienicowych. Przedstawiamy najpopularniejsze marki, które cieszą się największym zainteresowaniem.

Koparki Case

Zestawienie najpopularniejszych marek otwiera Case. W ofercie tej marki znajduje się przede wszystkim ciężki sprzęt budowlany: ładowarki, koparki, spycharki i walce. Koparki gąsienicowe Case wykorzystują szereg nowoczesnych rozwiązań – dzięki temu sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Modele z serii CX wyposażone są w inteligentny system hydrauliczny, który zapewnia najwyższą wydajność przy optymalnym zużyciu energii podczas kopania, podnoszenia i wysypywania. Nowoczesne rozwiązania zmniejszają zużycie paliwa, a co za tym idzie – koszty użytkowania. Wyciszona kabina o wzmocnionej konstrukcji zapewnia operatorowi bezpieczeństwo i najwyższy komfort pracy. Duża, przeszklona powierzchnia gwarantuje doskonałą widoczność.

Koparki JCB

JCB, a właściwie J C Bamford Excavators Ltd, zalicza się do najbardziej rozpoznawalnych producentów maszyn budowlanych na świecie. Firma działa w branży od 1945 roku – wieloletnie doświadczenie umożliwiło zdobycie bezcennego doświadczenia. Używane koparki gąsienicowe JCB cieszą się opinią solidnych i niezawodnych maszyn. Doskonale sprawdzają się podczas prac prowadzonych na wymagających terenach. Wytrzymały układ gąsienicowy i odporne na uszkodzenie zawieszenie umożliwiają pewne poruszanie się po nierównym podłożu, na którym nie poradziłby sobie koparki kołowe Dużą popularnością wśród użytkowników naszego serwisu cieszą się modele JCB JS220, JCB JS130, JCB JS145 i JCB JS210.

Koparki Caterpillar

Caterpillar to amerykańskie przedsiębiorstwo konstrukcyjne, które może pochwalić się blisko stuletnią tradycją. Firma rozpoczęła swoją działalność w 1925 roku, a dziś jest jednym z największych producentów silników wysokoprężnych i maszyn budowlanych. Z fabryk Caterpillar wyjeżdżają spycharki, spycharko-ładowarki, koparki i walce drogowe, które używane są praktycznie na całym świecie. Używane koparki gąsienicowe Caterpillar sprawdzą się podczas najcięższych prac ziemnych, wyburzeniowych i budowlanych. Pojazdy napędzane są wydajnymi silnikami, które zapewniają doskonałe osiągi przy niskim zużyciu paliwa. W naszym serwisie znajdziesz sprawdzone modele koparek gąsienicowych, takie jak Caterpillar 320, Caterpillar 336, Caterpillar 349 i Caterpillar 330.

Koparki Volvo

Szwedzki koncern Volvo znany jest głównie z produkcji samochodów ciężarowych. W fabrykach Volvo powstają również maszyny budowlane. Innowacyjne rozwiązania, które konsekwentnie wdrażane są przez firmę, zapewniają dużą przewagę nad konkurencją. Koparki gąsienicowe Volvo napędzane są wydajnymi silnikami Volvo, które zapewniają stabilną pracę pod dużym obciążeniem Niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników naszego portalu cieszą się koparki gąsienicowe z serii EC: Volvo EC210, Volvo EC240, Volvo EC250, Volvo EC140. Skuteczny system redukcji wstrząsów, przestronna i klimatyzowana kabina, intuicyjny kokpit i doskonała widoczność – to wszystko umożliwia operatorowi skuteczne wykonywanie obowiązków.

Koparki Komatsu

Komatsu jest kolejnym producentem koparek, o którym warto pamiętać, planując zakup używanego sprzętu. Komatsu to największy po Caterpillar producent maszyn budowlanych na świecie. Japońska firma oferuje szeroki wybór sprzętu budowlanego – m.in. koparki, ładowarki, spycharki gąsienicowe, ładowarki kołowe, koparko-ładowarki i wozidła. Używane koparki gąsienicowe Komatsu umożliwiają szybkie i sprawne prowadzenie nawet najcięższych prac budowlanych i wydobywczych. Pojazdy tej marki bez problemu radzą sobie z nierównościami terenu i grząskimi podłożem. W naszym serwisie znajdziesz modele z serii PC – m.in. Komatsu PC210, Komatsu PC200, Komatsu PC240, Komatsu PC350. Maszyny te cieszą się opinią bezawaryjnych i niezwykle wydajnych.

Koparki Liebherr

Nasze zestawienie najpopularniejszych marek zamyka Liebherr. Osobom, które są zainteresowane sprzętem budowlanym raczej nie trzeba przedstawiać tej firmy. Libherr zalicza się do największych światowych producentów ciężkiego sprzętu. Używane koparki gąsienicowe Liebherr pod względem wydajności mogą przewyższać nowe modele innych producentów. Doskonałe osiągi są możliwe dzięki starannie dobrym podzespołom i solidnej konstrukcji wszystkich elementów koparki – od wysięgnika z łyżką po układ gąsienicowy. W naszym serwisie znajdziesz m.in. niezawodne modele z serii R: Liebherr 924, Liebherr R926 i Liebherr R914.

Jeżeli zależy Ci niezawodnym sprzęcie, który będzie służył Ci latami, postaw na sprawdzone rozwiązania! 

Sprawdź nasze pozostałe artykuły o koparkach:

Podziel się

Zostaw komentarz

Nieprawidłowe pole