PODEST ROBOCZY LEPSZY NIŻ RUSZTOWANIE?

0

Rozważałeś kiedyś możliwość zastąpienia swojego rusztowania innym sprzętem? A może dopiero szukasz niezawodnego i bezpiecznego narzędzia do pracy na wysokości? Na pewno słyszałeś już o rusztowaniach, być może o wieżach jezdnych Faraone. Przedstawiamy podest roboczy PLS. Niezawodne, stosunkowo małe, składane, poręczne, lekkie i mobilne rozwiązanie, które z powodzeniem zastąpi małe rusztowanie.

Podest roboczy PLS Faraone

W czym podest roboczy PLS jest lepszy od rusztowania?

Właściwie we wszystkim, jeżeli zależy Ci na małych gabarytach, łatwym transporcie i dużej mobilności, które przekładają się na jeszcze większy komfort pracy. Co prawda sam podest w przypadku rusztowania jest większy, jednak przy pracach, które nie wymagają ciągłej zmiany miejsca, PLS zdecydowanie wygrywa. Dlaczego?

Podest czy rusztowanie - porównanie rozwiązań

Atrakcyjna cena podestu roboczego PLS to nie wszystko

Ważnym czynnikiem na pewno jest cena. Podest roboczy PLS jest dużo tańszy od rusztowania. Ale to nie cena powinna decydować o twoim wyborze a jakość. PLS to topowy produkt Faraone, wykonany z solidnego aluminium. Lekki i wytrzymały. Rozłożysz go bez trudu bez niczyjej pomocy i to kilkanaście razy szybciej niż najprostsze rusztowanie.

Z podestem PLS szybko zmienisz wysokość powierzchni roboczej

Podest roboczy regulowany daje również możliwość dostosowania wysokości. Z powodzeniem ustawisz go na nierównej powierzchni, np. schodach, skracając tylko jeden element konstrukcji. Mimo teleskopowej budowy, podest bez problemów wytrzyma obciążenie 150 kilogramów.

Podest roboczy PLS to komfort pracy

Podest roboczy regulowany Faraone

Podest roboczy w standardzie wyposażony jest w praktyczną, wmontowaną w konstrukcję, torbę. Rozkłada się wraz z podestem i od razu jest gotowa do użytkowania w miejscu pracy. Przechowasz w niej wygodnie narzędzia, niwelując ryzyko ich upadku.

Podest roboczy Faraone w standardzie wyposażony jest w praktyczną, wmontowaną w konstrukcję, torbę
Podest cechuje duża i bezpieczna powierzchnia robocza. Antypoślizgowa, o wymiarach 52x62 cm

Podest cechuje duża i bezpieczna powierzchnia robocza. Antypoślizgowa, o wymiarach 52×62 cm, umożliwia swobodny ruch, dzięki czemu twoje nogi nie odczują zmęczenia nawet przy dłuższej pracy. Ramiona możesz swobodnie oprzeć o poręcze konstrukcji, dając im odpocząć i odciążając kręgosłup. Ale to nie wszystko.

Podest roboczy PLS zapewnia maksimum bezpieczeństwa na każdym etapie pracy

Tak jak na standardowym rusztowaniu, z każdej strony chronią Cię ramy konstrukcji. Ruchoma barierka, podnoszona do góry, ułatwia wejście. Po zajęciu pozycji, opuszczona, zapewnia bezpieczną i komfortową pracę.

Tak jak na standardowym rusztowaniu, z każdej strony podestu Faraone PLS chronią Cię ramy konstrukcji

Całą konstrukcję wzmacnia krzyż stabilizujący, który niweluje drgania. Dzięki niemu, nawet przy intensywnym użytkowaniu, podest stoi pewnie, bez chybotań. Dużym udogodnieniem mogą być również dodatkowe podpory, łatwe i szybkie w montażu, tak jak i cały podest.

Podest PLS złożysz i rozłożysz w jedną minutę

Po zakończonej pracy bez trudu złożysz swój regulowany podest roboczy w jedną minutę i samodzielnie, na solidnych podwójnych kołach, przemieścisz go do auta lub w miejsce przechowania, pokonując drzwi, a nawet znosząc go ze schodów.

Po zakończonej pracy bez trudu złożysz swój regulowany podest roboczy od Faraone w jedną minutę i samodzielnie, na solidnych podwójnych kołach, przemieścisz go do auta lub w miejsce przechowania, pokonując drzwi, a nawet znosząc go ze schodów

Podest roboczy PLS nie wymaga uprawnień

Każdy może go swobodnie montować i używać bez uprawnień, co w przypadku standardowych rusztowań jest niezgodne z prawem. PLS daje Ci komfort i bezpieczeństwo użytkowania w najbardziej przystępny sposób jaki jest obecnie dostępny na rynku. To dlatego podesty PLS cieszą się tak dużym zainteresowaniem. To topowy produkt Faraone.

Wybierając podest roboczy PLS zaoszczędzisz czas i pieniądze

Jeżeli szukasz sprzętu do pracy na wysokości dla jednej osoby, PLS zdecydowanie lepiej spełni swoje zadanie niż jakikolwiek rusztowanie. Jedna osoba sama bez trudu rozłoży go i złoży. Będziesz zaskoczony, że podest, który zajmuje tak niewiele miejsca, potrafi tak wiele. Wybierając podest roboczy PLS zaoszczędzisz czas i pieniądze, zachowując maksimum bezpieczeństwa.

Faraone to wiodący producent sprzętu do pracy na wysokości

Od blisko pół wieku oferuje produkty aluminiowe. Możesz być pewny, że kupując produkty tej marki, wybierasz certyfikowany sprzęt, spełniający wszystkie normy, konieczne do pracy na wysokości. Produkty firmy Faraone można równiż znaleźć na Mascus.

Prezentacja wideo podestu roboczego Faraone PLS

Autor tekstu: Rafał Wojsznis, Faraone

Powiązane wpisy:

Podziel się

Zostaw komentarz

Nieprawidłowe pole