Dostępne modele ciągników John Deere na Mascus w województwie lubelskim

Dostępne modele ciągników John Deere na Mascus w województwie lubelskim

0

Używane traktory John Deere cieszą się ogromnym zainteresowaniem rolników w różnych regionach Polski i nie tylko. Jakie modele pochodzące z Lubelszczyzny można znaleźć wśród ogłoszeń w serwisie Mascus? Przedstawiamy zarys charakterystyki 5 najpopularniejszych ciągników rolniczych marki John Deere w województwie lubelskim.

Popularność używanych traktorów marki John Deere na polskim i europejskim rynku

Przedsiębiorstwo Deere & Company jest światowym liderem w produkcji maszyn rolniczych, więc wielu rolnikom nie trzeba przedstawiać tej marki. Nic dziwi też, że ciągniki rolnicze John Deere są bardzo popularne nie tylko na rynku pierwotnym, lecz także wtórnym. Używane traktory od cenionych producentów są zaś szczególnie chętnie wybierane przez klientów, którzy potrzebują sprzętu o dobrych parametrach, lecz w niższej cenie.

Przeczytaj również: Najpopularniejsze ciągniki używane John Deere w Europie

Ciągniki John Deere to zdecydowanie najpopularniejsze maszyny tego typu dostępne na Mascus. Łącznie w serwisie można znaleźć ponad 3 tysiące ofert. Sprzęt z charakterystycznym logo skaczącego jelenia to również najczęściej ogłaszane traktory w Polsce. Na naszej platformie jest ponad 100 krajowych ogłoszeń. Oznacza to, że niemal 20% wszystkich polskich ofert na ciągniki dotyczy maszyn John Deere.

Ciągniki John Deere w województwie lubelskim – jakie modele są wystawiane na sprzedaż?

Najwięcej polskich ofert na ciągniki John Deere pochodzi z województw: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, dolnośląskiego i właśnie lubelskiego. Jakie traktory są dostępne w tym ostatnim regionie? W ogłoszeniach ciągników rolniczych John Deere z województwa lubelskiego pojawiają się takie modele jak między innymi: 6820, 6120, 6920, 7530 czy 6930. Poniżej przedstawiamy zarys charakterystyki każdej z tych maszyn.

Traktory John Deere 6820

John Deere 6820 był produkowany od 2002 roku i podobnie jak pozostałe modele z serii 6020 tej marki, uchodzi za wyjątkowo niezawodną maszynę. Ciągnik ma moc maksymalną 135 KM, masę 5580 kg bez obciążników, udźwig TUZ 8400 kg oraz promień skrętu 10,24 m. Parametry te sprawiają, że jest bardzo wszechstronny.

Traktory John Deere 6820 są chętnie wybierane między innymi dlatego, że mają już wiele nowoczesnych rozwiązań, a przy tym nie posiadają jeszcze tak skomplikowanego silnika, jeżeli chodzi o normy emisji spalin, jak nowsze modele. To również jedne z pierwszych maszyn marki z systemem prowadzenia automatycznego AutoTrac i systemem telematycznym JD Link.

Ciągniki John Deere 6120

Produkowany od 2016 roku model John Deere 6120 należał do najchętniej kupowanych nowych ciągników rolniczych w Polsce na przełomie minionej i obecnej dekady. Nie dziwi więc, że obecnie jest też chętnie wybierany przez rolników, którzy szukają maszyn na rynku wtórnym.

Ten wydajny i pełen nowoczesnych rozwiązań traktor sprawdzi się świetnie do większości prac, także tych cięższych, w średniej wielkości gospodarstwie. Dzięki masie 5660 kg i rozstawowi osi 2,58 m jest też bardzo zwinny. Ciągnik John Deere 6120 napędza 4-cylindrowy, 4,5 litrowy silnik o mocy maksymalnej 126 KM.

Modele John Deere 6920

Ciągnik John Deere 6920 jest bardzo podobny do wspomnianego już wcześniej modelu 6920, tylko mocniejszy. Oferuje wiec 150 KM zamiast 135 KM, a maksymalny moment obrotowy przy 1365 obr./min. wynosi 669 Nm, a nie 602 Nm (udźwig TUZ i promień skrętu są takiej same i wynoszą odpowiednio 8400 kg i 10,24 m).

Dzięki lepszym osiągom ten uniwersalny traktor nie boi się również trudniejszych zadań. Niezawodny i relatywnie prosty silnik ma już 4 zawory na cylinder, ale nie posiada jeszcze układów EGR i DPF. Maszyna wyróżnia się też niezawodnymi przekładniami z serii Quad, które są bazą dla wielu rozwiązań do dziś wykorzystywanych w ciągnikach marki John Deere.

Ciągniki John Deere 7530

Model John Deere 7530 to najmocniejszy traktor w naszym zestawieniu. Produkowana w latach 2007-2011 maszyna ma aż 188 KM mocy maksymalnej, przy stosunkowo niewielkich gabarytach (waga 6620 kg, długość około 4,8 m). Udźwig TUZ to zaś 9000 kg.

Ciągnik rolniczy John Deere 7530 poradzi sobie nawet w trudnym terenie i przy pracy z ciężkim sprzętem w większym gospodarstwie. Wyróżnia się ponadto dość niskim zużyciem paliwa oraz wygodną kabiną z ergonomicznymi rozwiązaniami, które ułatwiają pracę operatora.

Traktory John Deere 6930

Ciągnik rolniczy John Deere 6930 ma nieco mniejszą moc niż model 7530. 155 KM przy masie 5880 kg i udźwigu TUZ 7400 kg to jednak ciągle wystarczające parametry, by traktor służył jako główna siła pociągowa w większości gospodarstw w Polsce.

Czym jeszcze wyróżnia się model John Deere 6930 produkowany w latach 2007-2012? Maszyna jest nie tylko silna, lecz także komfortowa i stosunkowo prosta w obsłudze. Na pochwałę zasługuje też wytrzymały układ jezdny z przekładnią PowerQuad Plus typu Powershift, która umożliwia zmianę 4 biegów pod obciążeniem w ramach każdego biegu głównego.

Ogłoszenia innych marek niż ciągniki John Deere w województwie lubelskim

Jeśli priorytetem jest zakup maszyny z lokalnego ogłoszenia, warto również rozważyć ciągniki innych marek niż John Deere. W województwie lubelskim na Mascus.pl są między innymi oferty na takie modele jak:

Traktory John Deere oraz pozostałych znanych i cenionych przez rolników marek są też oczywiście dostępne w innych regionach Polski. Liczne ogłoszenia można znaleźć choćby w sąsiadujących z lubelskim województwach podkarpackim i podlaskim. W naszym serwisie łatwo i wygodnie wyszukuje się maszyny każdego typu w różnych lokalizacjach, nie tylko po marce i modelu, lecz również po cenie i roku produkcji, a także wybranych danych technicznych.

Sprawdź powiązane wpisy o traktorach John Deere:

Podziel się

Zostaw komentarz

Nieprawidłowe pole