Doosan partners with Ritchie Bros. to increase used equipment remarketing efforts in Europe

Współpraca Doosan Infracore Europe z Ritchie Bros. w celu zwiększenia działań remarketingowych używanych urządzeń w Europie

0

Z pomocą Mascusa oraz rozwiązaniom RB Assets Solutions, Ritchie Bros. pomaga firmie Doosan stworzyć nowy sklep internetowy, system zarządzania i inne

AMSTERDAM, Holandia (18 listopada 2019) – Doosan wybrał dostarczone przez Ritchie Bros. i oparte na chmurze Saas rozwiązania RB Assets Solutions oraz pakiet narzędzi remarketingowych do wspierania europejskiej sieci dealerów i wzmocnienia działalności w zakresie używanych urządzeń. Z pomocą Ritchie Bros. i jego technologii RB Asset Solutions, Doosan uruchomił na początku tego roku nową stronę internetową ze sprzętem używanym, przyjazną dla urządzeń mobilnych: usedDoosan.com. Jest ona wspierana przez system zarządzania oraz aplikację do inspekcji maszyn. Ponadto Mascus jest obecnie preferowaną stroną z ogłoszeniami online dzięki której Doosan Europe zwiększa widoczność swojej oferty w Internecie.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy nadal wspierać naszych dealerów Doosan w Europie za pomocą najlepszych narzędzi remarketingowych i pomagać im w działalności związanej z używanym sprzętem” – powiedział Gilles Bendaoud, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu w firmie Doosan. „Nowy system zarządzania pomoże dealerom centralizować i zarządzać używanym sprzętem na platformie dostępnej w dowolnym miejscu i czasie. Wierzymy, że pomoże nam to stworzyć silniejszą społeczność i komunikację między dealerami”.

Gilles Bendaoud kontynuował: „Jesteśmy związani z Mascus od dawna i jesteśmy przekonani, że jej spółka macierzysta Ritchie Bros., z lokalnymi biurami i zespołami w całej Europie, zapewni naszym przedstawicielstwom wsparcie potrzebne przy tych nowych rozwiązaniach”.

RB Asset Solutions łączy konfigurowalny zestaw narzędzi i usług, aby pomóc klientom lepiej zarządzać, analizować i sprzedawać ich aktywa. W przypadku Doosan obejmuje to system zarządzania magazynem (IMS), który umożliwia dealerom Doosan łatwe przenoszenie sprzętu między różnymi kanałami sprzedaży, takimi jak usedDoosan.com, własny sklep internetowy dealera, a także liczne kanały sprzedaży Ritchie Bros., w tym Mascus, aukcje Ritchie Bros., IronPlanet i Marketplace-E. Dealerzy Doosan mają również dostęp do zaprojektowanej dla nich aplikacji do inspekcji maszyn, a także różnych wielojęzycznych narzędzi marketingowych.

„Doosan jest kluczowym graczem w branży ciężkiego sprzętu budowlanego i cieszymy się, że firma korzysta z naszych narzędzi oraz serwisu ogłoszeniowego” – powiedział Rickard Krøtø, Dyrektor Operacyjny Mascus. „Od lat współpracujemy z przedstawicielstwami Doosan, szczególnie z naszym zespołem Mascus Europe, a teraz mamy okazję budować bliższe relacje na poziomie korporacyjnym i odgrywać kluczową rolę w ich rozwoju.”

Aby uzyskać więcej informacji o RB Asset Solutions, odwiedź rbassetsolutions.com.

O Ritchie Bros.:

Ritchie Bros. (NYSE oraz TSX: RBA), założony w 1958, to globalna firma zarządzająca i dysponująca aktywami, oferująca klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie kupna i sprzedaży używanego sprzętu ciężkiego, ciężarówek i innych aktywów. Firma działa w wielu sektorach, w tym w budownictwie, transporcie, rolnictwie, energetyce, ropie i gazie, górnictwie i leśnictwie, a kanałami sprzedaży firmy są: Ritchie Bros. Auctioneers, największa na świecie firma aukcyjna oferująca aukcje na żywo z licytacją online; IronPlanet, internetowy rynek z cotygodniowymi aukcjami, zapewniający wyłączną certyfikację stanu sprzętu IronClad Assurance®; Marketplace-E, kontrolowany rynek oferujący wiele opcji cenowych i czasowych; Mascus, wiodący, europejski serwis ogłoszeniowy; oraz Ritchie Bros. Private Treaty, oferujący sprzedaż na zasadach negocjacji prywatnych. W skład pakietu wielokanałowych rozwiązań sprzedażowych firmy wchodzi również RB Asset Solutions, kompletny kompleksowy system zarządzania aktywami. Ritchie Bros. oferuje również rozwiązania branżowe, w tym GovPlanet, TruckPlanet i Kruse Energy Auctioneers, a także finansowanie i leasing sprzętu za pośrednictwem Ritchie Bros. Financial Services. Aby uzyskać więcej informacji o Ritchie Bros., odwiedź RitchieBros.com.

Zdjęcia i filmy dla mediów dostępne są na rbauction.com/media.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:

Ian Malinski
Media Relations Manager
+1.778.331.5432
CorpComm@rbauction.com

Alexander Ypeij
Communications Lead, EMEA
+31.765.242.659
aypeij@ritchiebros.com

Gauthier Dominicy
Chief Marketing Officer, Mascus
+35.850.314.2509
gauthier.dominicy@mascus.com

W sprawie zapytań inwestorskich prosimy o kontakt:

Zaheed Mawani
Vice President, Investor Relations
Phone: 1.778.331.5219
zmawani@rbauction.com

Podziel się

Zostaw komentarz

Nieprawidłowe pole