Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku życzy Mascus!

0

Rok 2020 był bez wątpienia bardzo trudny dla wszystkich, w związku z tym z niecierpliwością i nadzieją oczekujemy nowego roku, mając nadzieję, że wrócimy do normalności.

Dziękujemy za zaufanie i współpracę oraz życzymy Wesołych Świąt i niezapomnianych chwil z najbliższymi w okresie świątecznym!

Z tej okazji chcielibyśmy podzielić się kilkoma interesującymi faktami dotyczącymi sprzętu ciężkiego i portalu Mascus w 2020 roku:

26 milionów użytkowników szukało na Mascus sprzętu używanego. Jest to 50 razy więcej niż odwiedzających Wioskę Świętego Mikołaja w Finlandii w ciągu roku.
Ponad 2,5 miliona maszyn ciężkich i pojazdów użytkowych zostało wystawionych na sprzedaż na Mascus. To więcej niż szacowana populacja reniferów na świecie, która wynosi 2,1 miliona.
Użytkownicy Mascus wysłali 500 000 e-maili z zapytaniami do sprzedających. Tyle listów adresowanych do Świętego Mikołaja trafia każdego roku na pocztę w Nowym Jorku.
Nasze elfy programistyczne stworzyły ponad 130 sklepów internetowych dla sprzedawców sprzętu ciężkiego, aby mogli zaprezentować swoją ofertę online.
Miesięcznie na Mascus pojawiało się aż 16 000 traktorów. Mówiąc o nich, warto wspomnieć o najszybszym ciągniku na świecie: Fastrac Two firmy JCB. Traktor ten pokonałby całą długość koła podbiegunowego z maksymalną prędkością (217,57 km / h) w około 74 godziny.
Wozidło Komatsu HD785-7 jest jedną z maszyn o największej ładowności, dostępnych na Mascus. Może ono pomieścić w swojej skrzyni ładunkowej 100 ton prezentów. Niestety, wygląda na to, że nie może konkurować z saniami Świętego Mikołaja i ich ładownością 60 000 ton!
W tym roku kultowa świąteczna ciężarówka Coca-Coli obchodzi 25-lecie istnienia. Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o jej posiadaniu, mamy na Mascus kilkadziesiąt czerwonych ciężarówek Freightliner!

Czekamy na Was w 2021 roku!
Wasz Zespół Mascus

Podziel się

Zostaw komentarz

Nieprawidłowe pole