Royal Reesink selects RB Asset Solutions

Royal Reesink wybrał RB Asset Solutions do zarządzania międzynarodową sprzedażą sprzętu używanego

0

Z pomocą Mascus i Ritchie Bros., firma Royal Reesink rozpoczęła opracowywanie nowego pakietu narzędzi remarketingowych, w tym: inventory management system, inspection tool i web shopów.

AMSTERDAM, NIDERLANDY (3 lutego 2020) Royal Reesink, czołowy holenderski dystrybutor maszyn i komponentów dla rolnictwa, utrzymania krajobrazu, magazynowania logistycznego i przemysłu maszyn budowlanych, wybrał Ritchie Bros. Asset Solutions i pakiet narzędzi remarketingowych w celu poprawy wydajności sprzedaży urządzeń używanych. Royal Reesink działa głównie w Holandii, Belgii, Kanadzie, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Kazachstanie, Danii, Afryce Południowej i Turcji.

„Wybór RB Asset Solutions, do automatyzacji sprzedaży maszyn używanych, wpisuje się w nasze ambicje międzynarodowego wzrostu i wprowadzania innowacji”, powiedział Gerrit van der Scheer, CEO Royal Reesink. „Ponadto z przyjemnością rozpoczynamy współpracę z renomowaną organizacją, która ma wieloletnie doświadczenie na rynku, której rozwiązania objęły cały nasz sprzęt używany w profesjonalny i przyjazny dla użytkownika sposób. Odważmy się powiedzieć, że to był idealny wybór. ”

RB Asset Solutions, został oparty na technologii opracowanej przez spółkę zależną Ritchie Bros., Mascus. Łączy zestaw narzędzi i usług dla firm w celu lepszego zarządzania, analizowania i sprzedawania. Obejmują one: inventory managment system, umożliwiający dealerom łatwe umieszczanie wykazu sprzętu na sprzedaż we własnym scentralizowanym sklepie internetowym, a także na rynku lokalnym; inspection app; oraz wielojęzyczne narzędzia marketingowe.

“Dzięki RB Asset Solutions usprawnimy operacje dotyczące sprzętu używanego Royal Reesink i zaoferujemy wsparcie lokalnego dealera” – powiedział Tim Scholte, CEO Mascus. „Nasz przyjazny dla urządzeń mobilnych inventory managment system zapewni przewagę, której potrzebuje Royal Reesink w terenie, aby jeszcze zwiększyć popyt na używany sprzęt w krajach, w których działa”.

Nowa platforma online dla sprzętu używanego Royal Reesink zostanie uruchomiona na początku 2020 roku i będzie nosiła markę Reesink Used Equipment. Bezpośrednio powiązane lokalne sklepy internetowe będą wdrażane sukcesywnie w pierwszej połowie roku 2020.

Więcej informacji na temat RB Asset Solutions można znaleźć na stronie rbassetsolutions.com.

O Ritchie Bros.:

Ritchie Bros. (NYSE oraz TSX: RBA), założony w 1958, to globalna firma zarządzająca i dysponująca aktywami, oferująca klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie kupna i sprzedaży używanego sprzętu ciężkiego, ciężarówek i innych aktywów. Firma działa w wielu sektorach, w tym w budownictwie, transporcie, rolnictwie, energetyce, ropie i gazie, górnictwie i leśnictwie, a kanałami sprzedaży firmy są: Ritchie Bros. Auctioneers, największa na świecie firma aukcyjna oferująca aukcje na żywo z licytacją online; IronPlanet, internetowy rynek z cotygodniowymi aukcjami, zapewniający wyłączną certyfikację stanu sprzętu IronClad Assurance®; Marketplace-E, kontrolowany rynek oferujący wiele opcji cenowych i czasowych; Mascus, wiodący, europejski serwis ogłoszeniowy; oraz Ritchie Bros. Private Treaty, oferujący sprzedaż na zasadach negocjacji prywatnych. W skład pakietu wielokanałowych rozwiązań sprzedażowych firmy wchodzi również RB Asset Solutions, kompletny kompleksowy system zarządzania aktywami. Ritchie Bros. oferuje również rozwiązania branżowe, w tym GovPlanetTruckPlanet i Kruse Energy Auctioneers, a także finansowanie i leasing sprzętu za pośrednictwem Ritchie Bros. Financial Services.

Aby uzyskać więcej informacji o Ritchie Bros., odwiedź RitchieBros.com.

Zdjęcia i filmy dla mediów dostępne są na rbauction.com/media.

Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt:

Ian Malinski
Media Relations Manager
+1.778.331.5432
CorpComm@rbauction.com

Alexander Ypeij
Marketing & Communications Manager (Europe)
+31.765.242.659
aypeij@ritchiebros.com

Gauthier Dominicy
Chief Marketing Officer, Mascus
+35.850.314.2509
gauthier.dominicy@mascus.com

W sprawie zapytań inwestorskich prosimy o kontakt:
Zaheed Mawani
Vice President, Investor Relations
Phone: 1.778.331.5219
zmawani@rbauction.com

Royal Reesink
Judith Dijkstra
Manager Marketing & Communications
Phone +31 624128862
Judith.dijkstra@royalreesink.com

Podziel się

Zostaw komentarz

Nieprawidłowe pole