Mazurskie Agro Show 2019

0

Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych rozpoczęła sezon targowy 2019. Mazurskie Agro Show w Ostródzie przyciągnęło w lutowy weekend ponad 42 tysiące odwiedzających.

To już piąta edycja imprezy, która z roku na rok rozrasta się i cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Swą ofertę zaprezentowało 236 firm a dzięki powiększonej (w porównaniu do zeszłego roku) powierzchni wystawienniczej ekspozycja wyniosła prawie 20 tysięcy m2.

Ozdoken AB Group - Mascus na targach Agro Show 2019

Nie zabrakło czołowych marek maszyn i urządzeń rolniczych takich jak John Deere, New Holland, Fendt, Zetor czy Valtra. Producenci i dystrybutorzy przygotowali bogatą ofertę ciągników oraz maszyn rolniczych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

Traktor marki Fendt - Mascus na targach Agro Show 2019"

Na targach zaprezentowały się także firmy z szeroko pojętej branży rolniczej: producenci nawozów, pasz, budynków inwentarskich czy środków ochrony roślin. Targowi goście otrzymali więc pełne spektrum produktów.

Traktor marki Massey Ferguson - Mascus na targach Agro Show 2019"

Tradycyjnie imprezie towarzyszyły różnego rodzaju wydarzenia. W tym roku rolnicy chcący uzupełnić swoją wiedzę mieli okazję wziąć udział w pokazach dotyczących pierwszej pomocy przedmedycznej oraz  pokazie odzieży roboczej i środków ochrony indywidualnej organizowanych przez Oddział Terenowy KRUS.

Tradycyjnie na targach pojawił się także Mascus! Wielu z wystawców korzysta na co dzień z naszych usług, sprzedając poprzez nasz portal używane i nowe maszyny. Imprezy targowe to doskonała okazja, aby zobaczyć nowości na rynku.

Kolejne targi pod szyldem AGRO SHOW już w maju w Ułężu w województwie lubelskim.

Opryskiwacz marki Hardi Alpha Evo - Mascus na targach Agro Show 2019"
Traktor marki Fendt - Mascus na targach Agro Show 2019"
Kombajn marki Gomselmash Palesse GS 12 - Mascus na targach Agro Show 2019"
Traktor marki New Holland - Mascus na targach Agro Show 2019"
Traktor marki Deutz-Fahr - Mascus na targach Agro Show 2019"
Traktory marki New Holland - Mascus na targach Agro Show 2019"
Kombajn marki John Deere - Mascus na targach Agro Show 2019"
Traktory marki Kubota - Mascus na targach Agro Show 2019"
Traktor marki Arbos - Mascus na targach Agro Show 2019"

Podziel się

Zostaw komentarz

Nieprawidłowe pole