Mascus życzy Wesołych Świąt i dziękuje za wspaniały 2019 rok!

0

Mamy nadzieję, że rok 2019 przyniósł Wam wiele sukcesów. Życzymy Wesołych Świąt i niezapomnianych chwil z najbliższymi.

Kończąc rok na Mascus, chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi osiągnięciami i podziękować za zaufanie i współpracę w 2019 roku.

Uruchomiliśmy naszą aplikację Mascus dostępną w Google Play i App Store.

Wprowadziliśmy znaczące ulepszenia na naszej platformie, aby zaoferować naszym użytkownikom zwiększoną wydajność i szybkość witryny.

Wdrożyliśmy nowe Narzędzie do wyceny na Mascus, aby pomóc naszym klientom uzyskać dostęp do wartości rynkowych swoich maszyn i ciężarówek.

Jesteśmy niezmiernie dumni z podpisania umów partnerskich z najważniejszymi firmami i producentami przemysłu ciężkiego, takimi jak Doosan, Bobcat, Kramer, Komatsu, Haulotte, Case, Hyster-Yale, Skanska itp.

Dzięki klientom, którzy wybrali Mascus, aby zareklamować swój używany sprzęt, kilkukrotnie przekroczyliśmy próg 500 000 ogłoszeń w naszym serwisie.

Wygenerowaliśmy więcej zapytań do sprzedających maszyny na Mascus w stosunku do ubiegłego roku.

Opublikowaliśmy kilka raportów branżowych i udostępniliśmy cenne dane analityczne dotyczące rynku używanego sprzętu ciężkiego.

Byliśmy obecni na największych międzynarodowych targach i wydarzeniach branżowych, takich jak BAUMA, LogiMAT, SIMA, Comtrans, Agritechnica i wiele innych.

Czekamy na kolejny udany rok 2020!

Wasz zespół Mascus

Podziel się

Zostaw komentarz

Nieprawidłowe pole