Mascus wprowadza aplikację mobilną do wyszukiwania używanego sprzętu ciężkiego i ciężarówek

0

Znajdź używane maszyny i ciężarówki na Mascus w swoim telefonie.

Z radością informujemy, że nowa aplikacja Mascus do wyszukiwania używanego sprzętu już działa. Aplikacja jest dostępna za darmo i jest w wersji na iPhone, iPad oraz na wszystkie urządzenia z systemem Android. Zainstaluj aplikację Mascus z App Store lub Google Play i miej dostęp do ponad 400 000 ogłoszeń maszyn budowlanych, sprzętu rolniczego, wózków widłowych, maszyn leśnych, ciężarówek i wielu innych. Dzięki naszej aplikacji Mascus będzie zawsze pod ręką.

Urządzenia mobilne stały się istotną częścią naszego życia i używamy ich do kupowania zarówno rzeczy jak i usług tj. bilety kolejowe, rezerwacje hotelowe czy zakup samochodu. Podobnie jest w branży maszyn ciężkich. Coraz więcej kupujących odwiedza stronę Mascus poprzez właśnie urządzenia mobilne. W 2018 roku ruch na stronie mobilnej Mascus przewyższył ruch na urządzeniach desktopowych. Naturalnym krokiem w naszej strategii stało się więc stworzenie Aplikacji Mobilnej Mascus, dzięki której nasi użytkownicy będą mieli dostęp danych bez względu na miejsce, w którym będą przebywać.

Nasza aplikacja zawiera kilka narzędzi, dzięki którym wyszukiwanie sprzętu na sprzedaż jest proste i szybkie. Wystarczy wybrać jedną z sześciu kategorii maszyn (Transport, Maszyny Rolnicze, Maszyny Budowlane, Maszyny Leśne, Magazynowanie, Maszyny Komunalne), żeby zacząć wyszukiwanie sprzętu.

Mascus App screenshoots 1
Znajdź używaną maszynę i skontaktuj się ze sprzedającym

Poszukujesz używanego traktora Case IH, wyprodukowanego nie później niż w 2015 roku? Narzędzia do szczegółowego wyszukiwania umożliwią ci znalezienie maszyny według kategorii, marki, modelu, ceny, rocznika, lokalizacji itd.

Skontaktuj się ze sprzedającym telefonicznie lub mailowo bezpośrednio ze swojego urządzenia mobilnego.

Jeżeli znalazłeś maszynę, która cię interesuje, w prosty sposób możesz skontaktować się ze sprzedającym telefonicznie lub mailowo, bezpośrednio z naszej aplikacji.

Czy chcesz otrzymywać alerty za każdym razem, gdy w serwisie Mascus pojawi się maszyna, którą chcesz kupić? Zachowaj kryteria wyszukiwania i zapisz w ustawieniach otrzymywanie alertów, a nasza aplikacja powiadomi cię natychmiast, jak pojawi się ogłoszenie spełniające określone przez Ciebie kryteria. Alerty można zawsze edytować i usuwać klikając w menu na dole ekranu.

Dodaj do ulubionych, udostępniaj używany sprzęt, twórz alerty powiadomień

Jeżeli aplikacja Mascus spełni Twoje oczekiwania będziemy wdzięczni za udzielenie oceny w sklepie oraz za dzielenie jej z przyjaciółmi oraz znajomymi. Będziemy również wdzięczni za wszelkie uwagi, które pomogą nam udoskonalać ten produkt.

Podziel się

Zostaw komentarz

Nieprawidłowe pole