Mascus Price Indicator tool

Mascus Narzędzie do wyceny

0

Odkryj nowe narzędzie do wyceny sprzętu

Jest nam miło zakomunikować, że w serwise Mascus dostępne jest już nowe Narzędzie do wyceny sprzętu. Ten nowy produkt jest dostępny tylko dla klientów Mascus.

Narzędzie jest już dostępne i bezpłatne do 1 stycznia 2020 roku. Po tej dacie dalej będziecie mieć Państwo bezpłatny dostęp do niego, ale tylko do określonej liczby wykonanych wycen.

Narzędzie do wyceny znajdziecie Państwo po zalogowaniu się na Mascus, wejściu w zakładkę „Mój Mascus” i znalezieniu pozycji „Nowe narzędzie do wyceny”.

Image showing the new Price Indicator tool in the My Mascus menu
Find the Price Indicator tool under My Mascus after login

Co to jest?

Mascus to miejsce, gdzie co roku umieszczane są miliony maszyn na sprzedaż. W naszej bazie danych jest więc mnóstwo informacji związanych z cenami sprzętu ciężkiego i pojazdów użytkowych, które możemy Państwu udostępniać. Narzędzie do wyceny prezentuje dane cenowe pod kątem:

  • Rok produkcji
  • Godziny robocze / przebieg w km
  • Marka
  • Model
  • Lokalizacja
  • Dane dodatkowe (akcesoria, wyposażenie, stan techniczny…)

W czym może być pomocne?

Wszyscy wiemy, że Państwa wiedza i doświadczenie rynkowe są prawdopodobnie najlepszym narzędziem do wyceny maszyn i nie jest naszym celem zmiana tego. Mascus – Narzędzie do wyceny daje Państwu dostęp do potężnej bazy danych (zarówno historycznych, jak i obecnych) w przyjaznej dla użytkownika formule. Nasze narzędzie może być traktowane i używane jako dodatkowe źródło informacji podczas wyceniania maszyn na sprzedaż.

Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami.

Podziel się

Zostaw komentarz

Nieprawidłowe pole