Firma Interhandler wprowadza nową aplikację mobilną do wyszukiwania sprzętu używanego oraz sprzętu na wynajem

0

Rok 2020 jest bardzo owocny jeśli chodzi o współpracę firmy Interhandler (wyłączny dystrybutor marki JCB) z serwisem Mascus. Niedawno na rynku pojawiła się nowa aplikacja zaprojektowana i stworzona przez Mascus, dzięki której użytkownicy w łatwy sposób mogą wyszukać na swoich urządzeniach mobilnych dostępny sprzęt, będący w ofercie Interhandlera (zarówno używane maszyny na sprzedaż, jak i maszyny na wynajem).

Aplikacja jest obsługiwana przez urządzenia z systemem Android oraz IOS i jest do pobrania za darmo w GooglePlay i AppStore. Narzędzie umożliwa szybkie wyszukiwanie dostępnego sprzętu na sprzedaż oraz wynajem. Wyszukiwarka aplikacji jest prosta i intuicyjna. Po wybraniu interesującego nas sprzętu w szybki sposób użytkownik może skontaktować się z firmą Interhandler poprzez kliknięcie ikony e-maila lub telefonu. Dodatkowo każdy użytkownik aplikacji otrzymuje powiadomienie w momencie pojawienia się nowej maszyny na sprzedaż. Poprzez aplikacje można również zapoznać się z dokumentami (dokumentacja techniczna maszyn, warunki wynajmu itp).

Aplikacja jest  dostępna w 4 wersjach językowych (polskiej, angielskiej, niemieckiej i rosyjskiej) – dzięki temu, może być używana przez zagranicznych klientów firmy. Już teraz w aplikacji znajduje się ponad 50 używanych maszyn budowlanych na sprzedaż i wynajem.

Jednym z widocznych trendów jakie obserwujemy jest rosnący udział urządzeń mobilnych wykorzystywanych do wyszukiwania maszyn używanych oraz maszyn dostępnych do wynajęcia oferowanych w ramach programu Interhandler Rental. Rok 2020 utwierdził nas w przekonaniu, iż decyzja o rozpoczęciu prac nad aplikacją mobilną była jedną z najszybciej zwracających się inwestycji, ułatwiając zdalny kontakt z klientem w czasach pandemii.

– Bartosz Sołtyszewski, e-Innovation & Rental Manager.

Warto dodać, iż aplikacja nie jest pierwszym w tym roku rozwiązaniem związanym z zarządzaniem sprzętem przygotowanym dla firmy Interhandler przez Mascus. Na początku 2020 roku zostały stworzone na stronie internetowej Interhandlera (https://www.interhandler.pl/) rozwiązania webshop’owe – dla maszyn używanych i dla rentalu. Podobnie jak w przypadku aplikacji mobilnej są to narzędzia do profesjonalnej prezentacji oferty, dzięki której potencjalny kupujący może szybko znaleźć interesującą go maszynę i skontaktować się ze sprzedającym poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie. Ofertę można również wydrukować. Rozwiązania webshop’owe są stworzone w kilku wersjach językowych oraz są responsywne i „przyjazne” dla wyszukiwarki Google.

Interhandler to kluczowa firma na polskim rynku maszyn budowlanych i nasz długoletni klient . Bardzo cenimy sobię tę współpracę, bo od takich klientów jak Interhandler możemy się nauczyć wiele o branży maszyn i później możemy wykorzystywać tę wiedzę i nasze doświadczenie, żeby przygotowywać jak najlepsze,  „szyte na miarę” rozwiązania dla naszych klientów. Zarówno webshop’y i aplikacja mobilna dla firmy Interhandler to świetny przykład takich rozwiązań, które umożliwiają fimie prezentację swojej oferty w szerokiej przestrzeni online (zarówno desktopowej jak również na urządzeniach mobilnych).

– Tomasz Tadaniewicz, Country Manager Mascus Polska

Aplikacja Interhandler jest do pobrania za darmo w:

Aby uzyskać więcej informacji o Aplikacji mobilnej:

Interhandler: https://www.youtube.com/watch?v=98xGeM7LLms
Bartosz Sołtyszewski
Kierownik ds. e-innowacji / e-Innovation Manager
tel. +48 669 617 433
e-mail: b.soltyszewski@ih.interhandler.pl

Mascus: https://www.mascus.pl/DealerApp.aspx
Tomasz Tadaniewicz
Country Manager Poland
tel. +48 691 477 700
e-mail: t.tadaniewicz@mascus.pl 
Podziel się

Zostaw komentarz

Nieprawidłowe pole