Wystawa Maszyn Rolniczych: Międzynarodowe Marki Na Targach Agroshow 2012

Targi Agroshow 2012

XIV edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agroshow dobiegła właśnie końca. Jak co roku, impreza odbyła się w Bednarach koło Poznania i przyciągnęła tłumy zwiedzających, którzy przez cztery dni mieli okazję zapoznać się z ofertą handlową ponad 800 firm.
Wśród wystawców dominowali producenci i dealerzy maszyn rolniczych. Nie zabrakło żadnej z najważniejszych marek w branży rolniczej. Szczególnie oblegane były stoiska prezentujące maszyny rolnicze o międzynarodowej renomie, takie jak John Deere, Case, Claas, Fendt, New Holland, Valtra, JCB, Massey Ferguson, Kubota czy McCormick. Równie okazale prezentowało się stoisko Ursus, który jest bez wątpienia najbardziej znaną, niemal „kultową” marką polskiego rolnictwa. Polski producent zaprezentował wszystkie swoje modele ciągników, od Ursus 11024 do największego traktora Ursus 14034.
Główną atrakcją targów były jednak pokazy maszyn rolniczych podczas pracy w Ringu. Wydarzenie komentował na żywo znany dziennikarz motoryzacyjny, Włodzimierz Zientarski.

Współczesne traktory – nowoczesny design i komfort pracy

Wystawa traktorów produkowanych współcześnie wyraźnie wskazuje panujący wśród producentów trend, który charakteryzuje się dbałością nie tylko o wydajność silników, ale także o design maszyn. Nie powinny kojarzyć się już wyłącznie z prostą maszyną do uprawy ziemi. Dzisiaj traktory to również piękny i funkcjonalny design oraz dbałość o komfort pracy operatora. Firmy prześcigają się we wprowadzaniu nowinek motoryzacyjnych, dotychczas zarezerwowanych najczęściej dla samochodów osobowych, na przykład klimatyzacji, ergonomicznych desek rozdzielczych i konsoli do sterowania maszyną. Coraz częściej też zwraca się uwagę na doskonałą jakość użytych materiałów.
Patrząc na modele traktorów Case 340 Magnum, John Deere 7230, McCormick X70 czy też Fendt 822, widzimy najnowsze osiągnięcia techniki – maszyny wyposażone w potężne silniki i komfortowe kabiny. To, jak wygląd traktorów zmienił się przez ostatnie kilkadziesiąt lat, można zauważyć porównując nowoczesne maszyny z jednym z najstarszych modeli ciągnika John Deere, który został zaprezentowany na stoisku amerykańskiego producenta.

Używane maszyny rolnicze w serwisie Mascus

Targi Agroshow 2012 dowiodły niezbicie, że Mascus jest niekwestionowanym liderem w branży ogłoszeń używanych maszyn rolniczych. Dzięki imponującej liczbie ponad 70 000 ogłoszeń, które pojawiają się w dziale „Maszyny Rolnicze” jesteśmy znani i rozpoznawalni, zarówno wśród firm sprzedających maszyny rolnicze, jak również rolników, zainteresowanych kupnem używanych traktorów, kombajnów czy siewników. Podczas targów nasze stoisko odwiedziło kilka tysięcy zwiedzających, którzy wcześniej mogli zapoznać się z aktualną ofertą używanych maszyn rolniczych w serwisie Mascus (http://www.mascus.pl/rolnictwo).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *