Serwis Mascus PL rośnie w siłę

Mascus, internetowa platforma o globalnym zasięgu, która funkcjonuje na zasadach giełdy używanego sprzętu ciężkiego oraz maszyn budowlanych, rolniczych, komunalnych i leśnych, właśnie osiągnęła imponującą liczbę 230 000 ogłoszeń.

Fakt, że liczba ogłoszeń dodawanych do serwisu podwoiła się w ciągu minionego roku, świadczy dobitnie o tym, że mimo niestabilnej sytuacji ekonomicznej, która dotknęła wiele krajów na świecie, rynek maszyn ciężkich trzyma się całkiem nieźle. Co do samego zaś serwisu, można przyjąć, że wdrożony przez Mascus model biznesowy, który równoważy globalną ekspansję z rozwojem technologicznym, przynosi świetne rezultaty.

Serwis Mascus Polska również ma powody do zadowolenia: prezentuje sprzęt produkowany przez wszystkie najważniejsze światowe marki, takie jak Volvo, Scania, Renault, Mercedes, Caterpillar, Komatsu, John Deere, Case, New Holland czy Claas, ale także marki rodzime, jak Ursus czy Pronar. Ze statystyk wynika, że na serwisie znajduje się ponad 7 000 ogłoszeń z Polski, umieszczanych przez ponad 200 klientów z Polski. W minionym roku liczba odwiedzin na serwisie Mascus PL sięgnęła 1,7 mln!
Poniżej prezentujemy wykres, z zaznaczoną krzywą wzrostu liczby odwiedzin na Mascus.pl w ciągu ostatnich dwóch lat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *