NOWA, RESPONSYWNA STRONA MASCUS

Mascus_NewWebsiteDevices

Mascus, jeden z najszybciej rozwijających się serwisów ogłoszeniowych w branży samochodów ciężarowych, maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, wózków widłowych i maszyn leśnych, wdraża nową, responsywną stronę internetową, dzięki której dostęp do serwisu będzie jeszcze łatwiejszy.

Nowa strona responsywna umożliwi użytkownikom serwisu Mascus dostęp do giełdy nie tylko poprzez komputer stacjonarny czy też laptop, ale również poprzez smartfon i tablet, bez zmiany wyglądu strony oraz bez wpływu na jej funkcjonaność. Sprzedający będzie mógł również zarządzać swoimi ogłoszeniami poprzez urządzenia mobilne. Nowy design strony jest zaprojektowany tak, żeby korzystanie z Mascusa było proste i przyjazne, bez względu na urządzenie, za pośrednictwem którego użytkownik korzysta z internetu.

“Zdajemy sobie sprawę, że coraz większa liczba użytkowników, również w branży sprzętu ciężkiego, ma dostęp do internetu poprzez urządzenia mobilne” wyjaśnia Rickard Krøtø, Dyrektor Operacyjny Mascus. “Nasi użytkownicy często są poza biurem i nie mają dostępu do komputera stacjonarnego, ale zazwyczaj mają dostęp do internetu poprzez smartfon lub tablet. Responsywna strona daje im możliwość korzystania z serwisu Mascus na każdym urządzeniu, bez straty jakiejkolwiek funkcjonalności, która jest dostępna na ekranie standardowego komputera. Również kupujący może mieć pełen dostęp do serwisu Mascus poprzez urządzenie mobilne i za pomocą jednego kliknięcia może skontaktować się od razu ze sprzedającym. Sprzedający natomiast może zarządzać swoimi ogłoszeniami bez względu na miejsce, w którym się w danej chwili znajduje, pod warunkiem, że ma przy sobie smartfon lub tablet” dodaje Gauthier Dominicy, Marketing Manager serwisu Mascus.

Teraz użytkownicy mogą korzystać z pełni responsywnej strony i dzięki temu wyszukiwać ogłoszenia w bardzo prosty, intuicyjny sposób, z każdego urządzenia. Klikając w ogłoszenie można oglądać zdjęcia maszyn, dane szczegółowe ogłoszenia, cenę itp. W przypadku znalezienia interesującego ogłoszenia można od razu zadzwonić do sprzedającego lub wysłać do niego zapytanie, bezpośrednio z urządzania mobilnego.

Produkt mający spełniać oczekiwania klientów

Nowa strona jest częścią planu wdrażanego przez Mascus, mającego dostarczać użytkownikom produkt i usługi, które będą ułatwiać pracę oraz będą funkcjonalne i przyjazne w użyciu. “Nowa, responsywna strona przenosi serwis Mascus na wyższy poziom, na którym liczy się elastyczność w stosunku do oczekiwań użytkowników”, wyjaśnia Tim Scholte, Dyrektor Zarządzający Mascus. “Zdaliśmy sobie sprawę, jak ważnym jest stworzenie systemu, który będzie przyjazny dla użytkownika, bez względu na to, z jakiego urządzenia będzie korzystał, czy to będzie komputer, smartfon, czy też tablet. Obecnie użytkownicy internetu na świecie częściej korzystają z urządzeń mobilnych niż z komputerów tradycyjnych i laptopów. Dlatego stworzenie strony, która będzie dostępna poprzez wszystkie urządzenia, z każdego miejsca i w każdym czasie, stało się dla nas priorytetem”, dodaje Tim Scholte.

“Mobilna strona, którą z sukcesem budowaliśmy dla naszych klientów przez ostatnie 2 lata, utwierdziła nas w przekonaniu, że powinniśmy takie działanie wzdrożyć dla całego serwisu i wszystkich użytkowników, nie tylko dealerów. Smartfony i tablety stają się głównym narzędziem do korzystania z internetu, dlatego jesteśmy przekonani, że nowa strona responsywna Mascus szybko stanie popularna wśród naszych użytkowników na całym świecie, ponieważ dostarczamy produkt najwyższej jakości”, podsumowuje Tim Scholte.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *