NARZĘDZIE DO PREZENTACJI OFERT SPRZEDAŻY MASZYN BUDOWLANYCH, MASZYN ROLNICZYCH I SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH NA FACEBOOKU..

Mascus na FBCzy nam się to podoba, czy też nie, Facebook stał się bardzo ważnym kanałem marketingowym dla biznesu. Ten portal społecznościowy stał się miejscem nie tylko informacji towarzyskich, ale również platformą do prezentacji informacji biznesowych, zdjęć, filmów reklamowych, dzięki którym firmy mogą zainteresować fanów swoim działaniem oraz dostarczanymi produktami i usługami, jak również zachęcić użytkowników do interakcji (konkursy, ankiety itp.).

Branża maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, wózków widłowych i samochodów ciężarowych również wykorzystuje możliwości Facebooka w swojej działalności biznesowej. Coraz większa liczba firm z tego segmentu prezentuje i dzieli się informacjami o firmie na tej platformie społecznościowej.

Dlatego Mascus zdecydował się na stworzenie narzędzia, które ułatwi użytkownikom serwisu prezentację swoich ogłoszeń na Facebookowym fanpage’u. Z myślą właśnie o nich powstała aplikacja do prezentowania ogłoszeń na FB, którą zresztą na swoim fanpag’u zainstalował nasz serwis.

Prosta instalacja, automatyczny transfer ogłoszeń z używanymi maszynami na sprzedaż na firmowy fanpage Facebook.

Aplikacja umożliwia użytkownikom serwisu Mascus prezentację ich ofert używanych maszyn i ciężarówek bezpośrednio na ich fanpage’u, automatycznie, bez konieczności wykonania żadnej dodatkowej pracy!.

Instalacja aplikacji na stronie Facebooka jest prosta i może być wykonana przez administratora strony. Aplikacja pobiera automatycznie ogłoszenia z serwisu Mascus, co oznacza, że wszystkie ogłoszenia umieszczone przez użytkownika w serwisie Mascus pojawią się również na profilu Facebook. Dzięki temu narzędziu fani firmy otrzymają dodatkową wartość w postaci ogłoszeń, które będą mogli oglądać, dzielić się nimi i obdarowywać „lajkami”. Dealer uzyska dzięki temu większy zasięg ogłoszeń, dotrze z ofertą do nowych, potencjalnych nabywców.

Polscy dealerzy używanych maszyn korzystają z aplikacji Mascus FB Solution.

Narzędzie udostępnione  przez serwis Mascus cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród firm umieszczających ogłoszenia w naszym serwisie i mających jednocześnie swoje konta firmowe na Facebook’u. Bo okazuje się, że pokazanie oferty sprzedaży koparki, traktora, ciągnika siodłowego czy też wózka widłowego osobom lubiącym i obserwującym fanpage firmowy zwiększa szansę na sprzedaż maszyny.

Z aplikacji korzystają m.in.: PPHU Eksport-Import (Puławski), Top-Agro, Grupa DBK, Denison, HKL Baumachinen, Klaravik Polska, VMD Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *