Mascus wychodzi naprzeciw użytkownikom – mobilna wersja serwisu gotowa!

Kolejne ułatwienie dla użytkowników mascus.pl wchodzi niedługo w życie. Mowa o mobilnej wersji serwisu – pomyśle, który stanowi część planu rozwojowego firmy Mascus. Aplikacja dostosowana do urządzeń mobilnych jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie użytkowników na tego typu usługi.
Dostęp do niej, umożliwia użytkownikom przeglądanie bazy ogłoszeń, podzielonej na odrębne kategorie. Po wybraniu interesującego ogłoszenia, użytkownik ma dostęp do wszelkich informacji dotyczących wybranej maszyny, czyli zdjęć, specyfikacji, ceny, oraz lokalizacji i danych kontaktowych sprzedającego, do którego można od razu zadzwonić albo wysłać maila.
Tworząc nowe rozwiązania, Mascus dba, by były przede wszystkim łatwe w obsłudze i przyjazne dla użytkownika, bez względu na to z jakiego źródła dostępu on korzysta.
Serwis mobilny Mascus przeszedł już testy początkowe i jest obecnie dostępny w wersji beta. Zarząd firmy uważa, że ta aplikacja ma szansę zyskać dużą popularność wśród użytkowników, którzy docenią wysoką jakość dostarczanych usług. To pozwala firmie Mascus planować wdrożenie kolejnych mobilnych aplikacji, już w niedalekiej przyszłości.
Ciekawi jesteśmy opinii użytkowników, którzy mieli już okazję przetestować mobilną wersję serwisu mascus.pl. Co o niej sądzicie? Każda uwaga będzie dla nas cenna.

Serwis dostępny jest pod adresem: m.mascus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *