DEALER MOBILE – OFERTA SPRZEDAŻY MASZYN BUDOWLANYCH, MASZYN ROLNICZYCH, SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH ZAWSZE POD RĘKĄ.

 

W dzisiejszym świecie coraz większa część informacji dostarczana jest poprzez urządzenia mobilne. Dzięki wszechobecnym smartfonom i tabletom dzisiejszy internauta będąc w każdym miejscu nie tylko może dotrzeć do bieżących newsów, sprawdzić rozkład jazdy pociągów czy też lotów samolotów,  ale również znaleźć oferty sprzedaży interesujących go towarów. Dzięki nawigacji i mapom może znaleźć te, które nie tylko odpowiadają cenowo, ale również te, których sprzedający są najbliżej miejsca jego obecnego położenia.

Aby w pełni wykorzystać siłę mobilnych technologii należy stworzyć mobilną wersję własnej strony internetowej, która będzie przyjazna dla użytkowników urządzeń przenośnych. Stworzenie takiej strony to czas, pieniądze oraz zaangażowanie wielu osób.

Serwis Mascus, dbając o dotarcie z ogłoszeniami swoich klientów do jak najszerszego grona potencjalnych odbiorców (również tych mobilnych) stworzył aplikacje Dealer Mobile, która jest bezpłatna dla firm współpracujących z serwisem.

Sprzęt ciężki w lekkiej technologii.

Każda z firm, która ma podpisaną umowę i umieszcza ogłoszenia w serwisie Mascus.pl otrzymuje automatycznie bezpłatną wersję mobilną strony ze swoimi ogłoszeniami. Na stronie mobilnej prezentowane są wszystkie ogłoszenia dealera wraz ze zdjęciami i danymi kontaktowymi. Każda zmiana w ogłoszeniach (usunięcie ogłoszenia, dodanie ogłoszenia, zmiana ceny, dodanie zdjęć) jest automatycznie aktualizowana w wersji mobilnej.

Stronę mobilną pobiera się z własnego konta użytkownika – jest tam przygotowany link. Po jego pobraniu na swój smartfon można prezentować swoją ofertę klientom. Teraz wystarczy dbać tylko o to, żeby ogłoszenia swojego sprzętu na Mascus (używane samochody ciężarowe, maszyny budowlane, maszyny rolnicze czy też maszyny leśne) były zawsze aktualne.

W ofercie Mascus istnieje również wersja Premium tej usługi. Za opłatą można jeszcze bardziej spersonalizować swoją stronę mobilną, dodając logotyp, ustalając kolorystykę czy też dodając wersje językowe.

Mobilna wersja strony – doskonałe narzędzie dla sprzedawców.

Technologia mobilna to również koniec dotychczasowego modelu kontaktu z klientami. Teraz, najczęściej, chcąc sprzedać koparkę Komatsu, wózek widłowy Toyota czy też samochód ciężarowy Volvo działy sprzedaży przygotowują ofertę, którą wysyłają mailem do klienta lub drukują i z plikiem papierów jadą na spotkanie.

Teraz, dzięki Dealer Mobile, cała oferta jest w kieszeni handlowca, w jego smartfonie. Potencjalnym kupującym można wysłać wcześniej link do swojej spersonalizowanej strony mobilnej, można też na spotkaniu wyjąć telefon i zaprezentować sprzęt ciężki, który jest na sprzedaż.

Tak więc Dealer Mobile, to nie tylko zaistnienie ze swoimi  ogłoszeniami w sieci, ale przede wszystkim wspaniałe i wygodne narzędzie dla zespołów sprzedaży.

Więcej o usłudze Dealer Mobile: http://www.mascus.pl/Html_Template.aspx?product=dealermobile.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *